çözünürlüğü aynı 1080 e2400 full HD plus

Admin

Administrator
Yönetici
amoled ekran dedik Tabii 20'ye 9 oranda tabii şimdi Hani ekranı biraz küçülünce ama çözünürlük aynı olduğu için yoğunluk artıyor buralarda 395 inç başına Piksel demişiz bakayım 400'ü geçiyor olması lazım 409 Muş güzel mi özellik yani ya da daha doğrusu 2022'ye uygun bir özellik bu purolar meşkesi de Düzce'de 60 120 arası seçebiliyorsun ya da o switch yapıyor değiştiriyor eski Aslında biraz estlander ol çalıyoruz ama sonunda bitirilmesi için ne lazım Her şeyi baştan almayalım Este Este aynı ekran 90yr 120 yok Bir de biraz

daha küçük 6.lig parlaklık oldu Mesela biz Samsung servisine Bak o köşe yuvarlatılmış drama daha küçük mü yuvarlaktır biraz daha ekonomik telefonlardaki Samsung'un kendi ekonomik telefonlarında da aynı şekilde köşe daha kavisli oluyor Onun da hani belki bir teknik ya da bir resimle alakalı bir açıklaması da vardır Ben bilmiyorum burada da yine o köşeye kapısını fazla buldum kullanımda bir şey ifade etmiyor ekranlar delik var ön kamerayı açın ortada yer alıyor Şimdi dedik ya bu telefonların çoğunda en yüksek

model hariç medyatek Hello g96 düz 11680 bu kategoride Bir de var o da çok biri gelse bulan kızları var işte bazı çekirdekler 2 küsür bazıları 1.7 falan biliyorsun ama toplamda 8 çekirdek 2 sağ 76 daha ağır yük atmaya çekirdekler 6'sı A55 Bunlar güncel teknolojiler güncel armut teknolojileri Dolayısıyla Hani 12 nanometre olması çok güzel değil ama bugün gelmiyorum da barındıran en yüksek olan Umut 695 6 artı 2 olarak düzenlenmiş onda adrem o adreno 619 grafik yongası var olanlarda mali mali g57 var bu telefonların Dernek

durumu çok karışık çok karışık Çünkü çoğu 6 ve 8 gigabyte seçeneği ile Geliyor evet ama mesela senin en yüksek modelinde 4 1 GB var o Türkiye'ye galiba gelmiyormuş Şu anlık yok tercih etmeyin ama hani var Genelde alt R 8 GB bellek Bence yeterli altıda yeterli 8'de yeterli Eğer Kıymet veriyorsan bunların hepsini de o bellek arttırma yazılım teknoloji de var ama o biliyorsun hani fiziksel belleğini yerine geçtiği için yani o var Sadece öyle diyelim bakıyorum çok güzel depolama 64 w128 yine aynı bellek gibi orada da çok model var

Ben genelde yani bu devirde Mümkünse 128 değil mi depolama 8 raflı olanlar ama böyle güzel tarafı bütün modeller de bende kart yuvası var kimisinde paylaşımlı ikinci simle kimisinde tek düşük olan Es modelinde kart kendi paylaşmıyor kendi kendine yeri var Hepsi de buralarda iki Cisim ne paylaşıyor yani 2 hattı kullanamıyorum zaten zaten 5G Yok yok Ne zaman gelir dert biraz belasız şu an Özelleştirme seçenekleri de çok güzel olmuş o yine yıllardan beri karşılaşmadığımız beni şaşırtan bir özellik hepsinde internet göz var