çözünürlüklü ve aynı zamanda çok

Admin

Administrator
Yönetici
daha uzun mesafeden görüntüyü verileri alabiliyorsunuz neye göre Tabii ki de j2 ye göre olay sadece Aslında verilen aktarılması da değil Şimdi şehir ortamında bir dur onu uçurduğunu Sa Aslında buradaki veri iletimini engelleyen birçok parazit dalga var bu parazit dalgalarında önlenmesi konusunda ciddi bir donanım iyileştirilmesi yapıldı bu da eşittir durumunuzun Güvenliği ve tekrar hatırlatıyorum çevrenin güvenliği anlamına geliyor seviyesinde görmeye Alışık olmadığımız ama Mini 3 Pro ile göreceğimiz yeniliklere nedir bu

Master Şans ve hyperlapse özelliklerine Master sosyal medya için gerçekten iyi sonuçlar veriyor Dilerseniz bu durumda bu seçenekler nasıl kullanılıyor gelin bakalım Budur Onun içerisine yerleştirilmiş olan teknolojileri Bu videoda anlatmaya çalıştım Dünya ile aynı anda şifreyi farkı ile bu videoyu izlemiş olduğunuz Hoş geldin Hoş bulduk şevki bizi takip edenlerin çok iyi bildiği bir marka çok da sevdikleri marka redmi Note serisi herhalde 7 ile mi Yıldız olmuştu 8'de mi herkesi standart telefon uyudu O seriyi devam ediyor gelişiyor

bu sene Şubat ayında redmi Note 11 çıktı seri olarak bizim önümüzde üç modeli var bundan fazlası da var ama şimdi Öyle ki birazdan detaylarına gireceğiz bazı yönleri çok birbirine yakın telefonlar Dolayısıyla Hani birlikte ele alalım dedik Orda işte ben senden yardım istedim birlikte bir değerlendirelim genel bir bakış atalım çok da derine inme yerim ama merak edilen bir seri tanımak lazım Umut ya çok kafası karışacak Bizim de kapat şimdi bir kere dedim diyor burada olandan fazla model var hadi Onlar burada yok onlardan kurtardık

sadece adını anlarız bizim önümüzde Note 11 Pro var Note 11 Pro 5G var birebir aynı Telefon dış yapı ekran işte Fotoğraf her şeyini aynı telefon Ama içindeki hocam VR nasıl yongası farklı Pro medyatek kullanıyor detaylı konuşacağız ama 5K olan kullanıyor fakat dışarıdan Ay ne demezsin bunları da yazıyor ön tarafından daha enteresan 11es birazcık küçük küçük olan şey en üst model Pro 5G dedik ya ok var 11 Pro içi ayrı Onun da onlar da aynı kullanıyorlar vallahi şimdi Ben düşündüm düşündüm Bir kere bu telefonların hepsi 8

milim kalınlık purolar 202 gram birazcık daha 8.1 milim de güzel fakat ben elimde tutarken sanki yani Bakalım ya da şöyle Tabii eskiden şimdi bu 8.1 milim Falan diyoruz 1 Santimin altında kalınlıklar bunlarda ve eskiden hani telefonları alışmıştık ilk elimize böyle 7 milim falan geldiğinde Ya akıl almaz bir incelikle bizim için alışmışız artık işte 8 milim bile ya işte normal falan dedirtiyor normal değilim ağırlıkta 200 gram Gorilla Glass 5 ön yüzlerinde ama arkada dememiş cam demiş Hani Detay vermemiş Bu telefonların üçüde ekran