ben önündeyim kırmızı led bildiriminin

Admin

Administrator
Yönetici
kalkıp Zorla soru sordum cevap vereceğim Bir zahmet ver ya ne abi son kez bakayım abi sesi duyuyu Sizlerde sonra oyundaki performansını değerlendirip genel değerlendirmeye geçeceğiz abi kısık sesleri falan Her şey mükemmel olmuş harbiden Game Power Ranger 7 artı bir noktasında da oyunlarda çok iyi hepsini zaten programdan yapıyorsunuz onu da arka planda birazdan tekrar göstereceğim şimdi genel değerlendirme ve oyun performans kısımlarını geçiyorum dediğim gibi Game Power Ranger oyuncu kulaklığı

mısın canlı mikrofon testini ve sesini duyabilirim Sizlerde oyunlardaki deneyimlere Gelecek olursak özellikle yazılım üzerinde 7 + 1'e aktif ettiğim zaman sağ sol ve sanal surat yapılandırmasının çok güzel bir şekilde sağlayabiliyor bizlere rapçi dediğin güçlü olması ses kartı noktasında artı bir unsur da yaratabilir özellikle şunu belirtmek istiyorum kontrol üstünde bulunan bahsettiğiniz ayarını ses kasa bildiğin şekilde ayarlamanızı Şiddetle tavsiye ederim mesaj ses kasmak istiyorsan sizi biraz açarsın bastır biraz kızarsın Tamam ile

oynadığın oyunun yapısına göre bass ve tiz ayarlarından ayarlamak çok büyük bir tatlı da sağlıyor Ben geldi CS GO gibi oyunlarda ya da arttı bile kapatıyorum sağ sol ayrımı için Stereo olarak kullanıyorum kulaklık Ama bu utanma ye sizlerin tercihine kalmış bir şey arkadaşlar ve bunlar dışında oyunlar dediğim gibi beni çok güzel bir şeyle tatmin etti ses şiddeti çok yüksek silah patlamaları falan filan bildiğiniz Yer Yerinden oynayabiliyor bildiğiniz yeniden zıplata bilir size o kadar net Söyleyebilirim ama artı eksi unsurları var elbette

şimdi bunları söyleyeyim sizlere Ondan sonra biliyorum da son vereceğiz ve kulak yastığı Dere olduğu için uzun vade yaklaşık böyle bir saat sonra da terletme başlıyor belli bir ısı oluşuyor kulaklarımızda ama dediğim gibi dışarıya sesi oldukça yüksek bir şey de engelliyor dışarıya çok ses vermiyor canlı in cmd zaten görebildiniz bu kısmı kafa bandı çok rahat Ben her videomda bunu belirtiyorum telli kapı bandına sahip gerçek ahat ettiriyor kapalı da yokmuş diye bir hissiyatı var bir de mikrofon kısmı diyeceğim arka planda

müzik açtığım zaman mikrofonu çok az ses alıyor arkadaşlar bakın arka plan müziği son ses açtım canlı izleme de öyle mikrofona yok işte sesi komple genel tutuyormuş mal Çavuş böyle bir sorunu Kesinlikle yok fakat mikrofon uç kısmına bir PopPixie eklemişler Bu da Eğer mikrofon alırsanız belli bir oranda sesim patlamasına sebebiyet verebiliyor tayyiben mikrofon orada biraz ağzıma doğru çok yaklaştırmıştır olabilirim Ama eğer durumunuz mümkün ise internette yaklaşık 500 liraya bu tür Mikrofonları için uygun optikler