bir tanesi kopya ürünler pazar yerine dönüşen

Admin

Administrator
Yönetici
e-ticaret platformlarından birçok küçük işletme online olarak satış gerçekleştiriyor Siz amazon.com en 11. com. com yazarak geliyorsunuz ama asla alışveriş yaptığınız kişi merdiven altı mi satıcı ve ne yazık ki satın aldığınız ürün hileli olabiliyor kopya bir ürün olabiliyor ve bu size söylenmiyor şimdi dünyada Replika ürünler var satışı gerçekleştiriliyor bu firmaların en büyük problemlerinden bir tanesi orijinal markalarına mı kullanıcı açısından baktığınızda Eğer bir ürünün kopya ürün olduğunu biliyorsanız replik olduğunu biliyorsanız sizin

için hasta sorun burada bitiyor ama bir ürün Replika bir ürün size orijinal diye satılıyorsa İşte bunu da büyük problemler yaşamaya başlıyorsunuz aldığınız ürün bir aksesuar Seher uyumluluk göstermeyi biliyor hızlı bir şekilde bozulabilir ve siz Garanti'den yararlanmak istediğinizde acı gerçekle karşılaşıyorsunuz para ödediğiniz ürünün sahte olduğunu öğreniyorsunuz Tabii ki kimi zaman sahte ürünler ne yazık ki yalanlarıyla da satılıyor ve düzenleme bu indirim yalanlarının da engellenmesini şart koşul ve sahte indirimden

engellenmesinin sorumluluk platformları yüklüyor yani diyor ki arkadaş Sen bir pazar yeri olabilirsin bu beni ilgilendirmiyor buradaki merdiven altı işletmelerin son kullanıcıyı kandırmasın engelleyeceksin Kopuyoruz atarlarsa sana ceza keserim Eğer olurda sahte indirim adı altında ilk önce bildirim yapıp sonra fiyatı düşük gösterip kullanıcı kandırmaya çalışırlarsa yine sen sorumlusun bu konudaki önlemlerini alacaksın kullanıcıyı koruyacaksın diyor aynı zamanda pazar yerine dönüşen Bu e-ticaret platformları pazar yerindeki sahtekarları

bir Ama dürüst satıcılarında bir şekilde ne yazık ki yeri falan atma derdindeler nasıl geri kalanı atıyorlar Mesela ben olarak bir pazar yerine faaliyet gösteriyorum küçük işletme anne online olarak Burada satış gerçekleştiriyorum ne buldum Çok güzel bir fotoğraf makinesi markası buldum bu fotoğraf makinesi markası Çin'den getiriyorum ve çok güzel bir şekilde bunu tüketiciyle buluşuyor tüketici ile buluştuk ça da satışlarım artıyor kere diyorum ve daha fazla konuşmaya başlıyorum e-ticaret platformları pazar yerleri şunu yapıyorlar

ama bunlar niye satıyorsun da iyi para kazanç var Ne yapalım bunu Biz getirelim kendi markamız da satalım diyorlar ya Bana rakip oluyorlar arama sonuçlarında benim ürünlerim geride görünürken kendi ürünleri önde çıkmaya başlıyor ve 100 tl lik kullanıp uygun fiyata da bunu son kullanıcı ulaştırdıklarını ben bakıyorum yani evet bir pazar yeri gibi görünüyor beni içeri çekiyor ama eğer ben inovasyon yaparsam yenilik Getirirsem sektöre yeni bir ürün keşfeder bunu satışına geçersem işte bugün de bu hafta Yani benim elimden alıyor ve