kutu açılışı açılışına hep beraber iş

Admin

Administrator
Yönetici
parke kombinasyon şeklinde satılacak bunlardan bir tanesi diyeceğim 23 Kur'an'ın kendisi bilgiye satış seçeneği diyeceğim 23 promil kendisi + daha önce gördüğümüz kullanmaktan da çok keyif aldığımız bir kontrolcu Asıl bize heyecanlandıran ise şu anda benim de elimde görmüş olduğunuz yeni nesil bir kontrolcüyü vericen 23 Kur'an'ın kendisi Parti aksesuarları olarak suay More Combo yani Birden fazla bataryanın olduğu değişik aksesuarların olduğu seçenekleri de değerlendirebilirsiniz şimdi bu kontrolcü

benim için neden heyecan veriyor onu söyleyeceğim arkadaşlar eski kontrolcüleri ne yapıyorduk telefonumuzda olan ihtiyaç vardı yani Şunu hemen bu tarafa getiriyorduk Tabii öncesinde hemen kablo muz açık arıyorduk O buradan takı yorduk uygulamamızı baş yatıyorduk kullanmaya hazırlık şimdi şu görmüş olduğunuz kitabın yerini ne aldı arkadaşlar telefona ihtiyaç olmayan aynı zamanda oldukça güzel bir ekranı bulunan görmüş olduğunuz gibi bu yeni kontrolcüyü aldı içerisinde sanki bir Google Pixel kullanıyor muşuz

gibi bir Android arabirimi ile beraber bizi karşılıyor ve internete wifi üzerinden bağlıyorsunuz gerekli olan verileri alıyor ve şu anda görmüş olduğunuz gibi artık hazırız yani buradaki ekran Gerçekten çok başarılı bir Android telefon ekranı kadar güzel yani yeni nesil amiral gemisi bir Android telefon kadar Bu arada kolları arkaya saklamışlar incecik arkadaşlar yani o beni biraz korkutuyor ne yalan söyleyeyim böyle biraz da gelip bir yüklenirse ki acaba bir sıkıntı olur mu vesaire dedi Şu anda hazır yani şu iki arkadaşım uyumunu

inanılmaz beğendim telefonu olan zorunluluk ortadan kalkmış şimdi şunları bir kenara bırakalım ve artık Mini 3 Pro ile devam edelim yolculuğumuzda Çünkü olay sadece kontrollü de bitmiyor arkadaşlar hata özet olarak şunu da söyleyebilirim ninja meyve 2'nin özelliklerinin çoğunu biz artık de j3 pro da kullanabiliyoruz şimdi teknik detaylarla devam ederim 2019 yılında diyeceğim Mini ile başlayan yolculuk mini mini ve şu anda da Mini 3 Pro ile devam ediyor DJ ürün gamını genişletiyor Şimdi burada özellikle Mini serisinin en önemli

avantajı şu ağırlık yaklaşık 249 gram şimdi böyle bir ağırlık ne demek tabii ki bizim ülkemizde olduğu gibi birçok ülkede de regülasyona uyumlu yani regülasyon şu bu asla bir oyuncak olarak geçiyor Şimdi sizin bunu bu çile bilmeniz için bir ehliyete ihtiyacınız var 250 gramı ne altında olduğu için bunu uçurmak adına bir ehliyet sahibi olmanız gerekmiyor ama Lütfen şunu yanlış anlamayın Çünkü herhangi bir yerde bir dur Geliştirmiş mi bataryayı satın aldığınızda 34 dakikalık havada kalma süresi 47 dakikaya kadar uzayabiliyor