Tabii burada uygun şartların olduğunu

Admin

Administrator
Yönetici
varsayıyoruz Sevgili dostlar nedir uygun şartlar Hava da çok şiddetli bir rüzgar yok vesaire gibi sıcaklık öyle çok uçlarda değil yani hava yanıyor veya doluyordu şeklinde değil uygun şartlarda 47 dakikaya kadar havada kalabiliyor Bu gerçekten muazzam bir iyileştirme diyebilirim şimdi teknolojinin iyileştirilmesinde bu kadar küçük bir alana sığdırılan yeni özellikler var onlardan bir tanesi 3 yönlü algılama sistemi Çünkü sensörler 3'ünü de algılayabiliyor Bu da size daha güvenli bir sürüş imkanı sağlıyor sadece şuna dikkat etmeniz

gerekiyor Siz Durumlu su yan tarafa sağa veya sola doğru hareket ettirdiğinizde dikkat etmelisiniz Çünkü orada sensörler yok Bir de diyeyim ki bir ormanlık alanda sınız böyle yukarı o zaman da ona da çok dikkat etmelisiniz Sevgili dostlar ama aşağı ileri ve geri konusunda sensörler çok başarılı çalışıyor Bir önceki Seriye göre en önemli iyileştirmeler den bir tanesi bu bir diğer iyileştirme ap40 şimdi Apart 40 açılımını Şu an yazı ile görüyorsunuz ne anlama geliyor Aslında otomatik seçenekler çok daha zeki hale geliyor bununla beraber

Focus Track dediğimiz bir özellik var bu özellikle artık diyeceğimi de mevcut Sevgili dostlar Böylelikle sizi takip eden bir durum gerçekten tüm bu iyileştirmeleri böyle bir arada Hayal etmeye çalışıyorum ve kullanması Çok keyifli aynı zamanda heyecan verici bir teknoloji ürünü şu anda karşımda diye bilirim daha önceki diyeceğini incelemelerimiz de alta gelen yorumlara ben bakıyorum Bu arada lütfen videonun sonunda yorumunuz yazmayı unutmayın en çok merak edilen konulardan bir tanesi abi biz bunu aldık kullanıyoruz

yani Bu Rüzgar bunu alıp götürmesin şeklinde sorular vardı Hemen cevap vereyim Rüzgar direnci şu anda iyileştirilmiş durumda şu anda ekranda da görmüş olduğunuz değerler buradaki durun için problem değil arkadaşlar bende uçurdum ama altın tekrar çiziyorum Tabii öyle bir fırtınalı ortamda zaten böyle Dur onları uçurmayı hem durumunuzun sağlığı hem çevrenize sağlığı için yapmayın ama minik olmasına rağmen rüzgara karşı direncinin de üst seviye olduğu bir durum var şu anda elimde bir diğer önemli iyileştirmede dur

ondan cihazınızda olan veri transferi şimdi elimde yeni nesil bir kontrol civar buradaki kontrolcünün daha performanslı çalışabilmesi Yani beni transferinin daha iyi yapabilmesi için önemli bir iyileştirme yapıldı şunları bir kapatayım sessize çok çıkarmayı nedir bu iyileştirme çift antenli yapıdan 4 antenli yapıya geçildi evlerimizdeki modemlerden bunu bilirsiniz bant genişliğini ve aynı zamanda Menzil'e daha da artıran bir seçenek anlamına geliyordu o 3 adını verdiğimiz bu görüntü aktarma sistemi ile beraber Siz çok daha yüksek